Ermal Fejzullahu - Ti dua syt

Ermal Fejzullahu - Ti dua syt

-Download: http://www.sendspace.com/file/0x37cx
==============================================
Me mbushen syt me lot per ty,
ti nuk i she vetem i prek
ajo jeton kujtimin ton
te pakten qesh dhe pse s'shikon.

REF: 2x
Ti dua syt edhe kur qan
shikim tend qe me se kam
merri syt e mi kur te merr malli
vetem nje sekond bota do ndali.

Vazhdon ajo te jet njesoj
ngadal me flet dhe une mendoj
kujdeset shum e di gabon
po nuk ja them ajo kupton

REF: 2x
Ti dua syt edhe kur qan
shikim tend qe me se kam
merri syt e mi kur te merr malli
vetem nje sekond bota do ndali.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment