Enkelejda dhe Hysni Alushi - Mall për Camërinë

22.11.2008 .darka mbas festivalit ne tetove ku morren pjese edhe anetaret e shka agimi nga prizreni
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment