Elvana Gjata - A ke ti zemer (Afer dhe Larg)

Official Audio by Elvana Gjata
Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment