Créer un site internet

Elina Duni - Shqiperia e lire 100 vjet

Agency: Paper Communications
Production: Kube Studio
Lyrics: Shpat Deda
Song: Homebasesound
Singer: Elina Duni


Kjo faqe do i dedikohet mesuesit me te duruar dhe keshilltarit me te mire,librit!

Behuni pjese e kesaj faqe dhe ftoni miqte tuaj qe te behemi sa me shume :)
https://www.facebook.com/EdheNjeFaqeTjeter
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment