Créer un site internet

Elina Duni - Dallendyshe Promo

Dallëndyshe albumi i ri i Elina Duni Quartet i cili vjen më në fund në Tiranë.

Këngë mërgimi, dashurie dhe këngë të vjetra Shqiptare që ndërthuren me tingujt bashkohorë xhaz të Kuartetit i cili tashmë ka dhjetë vjet që luan nëpër Evrope!

14-15 shtator
Salla e Katedrales Ortodokse
Ora 20:00

Biletat mund ti gjeni prane Biletarise se Teatrit Kombetar,

Oraret :
9:00-14:00
16:00-19:00

Tel: +35542223022

www.elinaduni.com
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment