K Ismajli & D Gjergji O more pllumb

Kenga e Dava Gjergji dhe Kadri Ismajlit e realizuar ne studion e Shpetim Saraçit
ne Tiran viti 1998

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!