Enca Haxhia Covering Dafina Zeqiri

I Looooove Duffye shuuum shuum ! Eshte kengetarja ime e preferuar shqiptare,and her songs are just amazing. Coveri im pare shqip,nje mashup I vogel I Tonight-Amazing Girl-My Swag :)
Gjithashtu First time doing rap on youtube :D :S Shpresoj t'ju pelqeje
Love

Ps.sorry per kualitetin jo shume te mire te audios,dhe per tempin e shpejte :P

Facebook : http://www.facebook.com/encamusic
Twitter : http://www.twitter.com/encahaxhia
Instagram : #EncaHaxhia

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!