Dafina Zeqiri i drejtohet fansave! TETOR 2011

Dafina Zeqiri aka Duffy'e me kete klip i drejtohet fansave te saj lidhur me web faqen, fan page, twitter dhe kanalin e saj ne youtube.

Web Faqja Dafines:
http://www.dafinazeqiri.com

Fan Page ne Facebook:
http://www.facebook.com/pages/Dafina-Zeqiri-official/241076939243591

Twitter:
http://twitter.com/#!/Dafina_Zeqiri

Kanali ne Youtube:
http://www.youtube.com/user/DafinaZeqiriDuffy

dafina zeqiri dafina Zeqiri duffy Duffye my swag Dafina Geti Dafina Getoar Drin Zatriqi Zatriqi

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment