Çiljeta pret djalë - Top Channel Albania - Pasdite ne Top Channel

Është e bukur dhe shumë joshëse. Kjo është Çiljeta Xhilaga, një emër tashmë i afirmuar në muziken shqiptare. Shumë këngë të saj janë hit-e, por veçanërisht Çili ka tërhequr vëmendje për shkak të pamjes së saj.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment