Créer un site internet

Big Mama - Ndaç Me Pare Ndaç Pa Pare (With Lyrics) HD

Kënga hit nga viti 2009 nga këngëtarja tetovare Besiana Kasami e njohur si Big Mama. Artistja ka studiuar "Shkencat politike" në Universitetin e Prishtinës dhe fitoi në Top Fest 2005 çmimin "Best Female" me këngën ''Kot E Kot''. Është njëra nga këngëtarët më provokative dhe mashkullore në skenën e muzikës shqiptare dhe ajo e bën atë të veçantë. E përshkruan muzikën e saj si ''Hip Hop-R&B à la Big Mama''. Në ALSAT-in e Maqedonisë ka Big Mama edhe një Talk Show të vetë që e quan ''Mama's Big Show''.

Kënga është me tekst dhe shpresoj që ju pëlqen! Shijojeni!!! =D
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment