***Arif Vladi***Mentor Mushkolaj***Fitim Latifi sint*** Sefe Kosharja i pari i fisit

Fitim Latifi 076 306 15 55 Per Dasmat apo ahengjet tuaja ju ofrojme:Zerim Profesional si dhe muzike me kengetaret qe ju doni...

Koncert i madh ne Thun te Zvicres per 3 vjetorin e Pavaresise se Kosoves

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!