Créer un site internet

Adriana Koreta -Shelege e Cobanit ( SHQIPJA MASTER Production)

DO TA GJENI NE KASET DHE CD VETEM NGA SHTEPIA DISKOGRAFIKE SHQIPJA MASTER.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

  • berkey

    1 berkey Më 27/11/2020

    You're so cool! I do not think I've read a single thing like that before. So nice to discover another person with a few unique thoughts on this subject matter. Really.. thanks for starting this up. This site is something that is required on the internet, someone with a little originality!|

Shto një koment