ADNAN DACI - Nje here zemra falet

ADNAN DACI - Nje here zemra falet - muzika dhe orkestrimi - Ardian Kastrati- teksti - Hazbi Ahmeti - 2011"

shqip popullore sofra kenge dasmash lulija kenge synetie bilbil Zemra duet

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment