ADNAN DACI - kenge synetie ( 0fficial video)

Adnan Daci dhe grupi Remix - kenge synetie. - punuar ne studio Xheni 2012. realizimi i videos nga Videoart Gjilan."

shqip popullore sofra kenge dasmash lulija kenge synetie bilbil Zemra duet

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment