Libri i Përshtypjeve

44 mesazh(e) në librin e miqve

Mirë se erdhët, ju lutem lini përshtypjet tuaja rreth webfaqes tonë në këtë libër përshtypjesh.

Faleminderit! Sourire
 • Wahoo!!! votre site est formidable je suis resté émerveiller j'aimerai bien qu'un jour je pourrais faire quelque chose comme ça vraiment bravo, je suis débutante donc vous comprener mon émerveillement. Bonne continuation.Et merci pour votre aide.
 • Bonjour, Buongiorno, ??? Come ti chiama? Comment tu t'appelles? Bel entrée sur le site!
  L'écriture en vert pour les News ce n'est pas possible. Je ne connais pas l'Albanie, mais je connais Ismaïl Kadaré, j'aime beaucoup POÈMES 1958-1988. Qu'est ce que tu en penses? A+
  • blendi Më 07/02/2008
  ju pershendes nga franca te xhith shqiptaret an e kend te botes ne veqanti e pershendes vendlindjen e babit KAQANIKUN tung tung
 • Merci d'avoir visité mon site et, même si je ne parle pas Albanais, je trouve ton site excellent ! La partie en Français est très intéressante !
 • Bonne année 2008 à toi,santé,bonheur réussite dans tout ce que tu entreprendras!
  • Diana Më 14/11/2007
  Pershendetje te gjithve!!!
  • Diana Më 14/11/2007
  Uppss... se gati harrova me iu uru per kete... hehehe suksese nga dianna-87@hotmail.com
  • Platini nga Tropoja Më 14/11/2007
  Suksese te metejshme...
  Fakulteti i Drejtesise ,Tirane...
  • Lisa Më 09/11/2007
  Merci à toi pour les conseils!j`ai supprimé une radio et fait de mon mieux pour séparer mes blinkies,je n`ai pas beaucoup d`expérience dans ce genre de truc la tu sais,j`en ai même perdu 4 en voulant les déplaçer.Passe une bonne journée!(je t`ai ajouté à mes liens pour te remercier pour ton aide)http://www.e-monsite.com/bobbylisa
  • E. Pashollari Më 20/10/2007
  Urimet e mia per webin dhe klasin qe ke perdorur... Pershendetje dhe suksese te metejshme
  • Johan Më 15/06/2007
  Ayant servi au Kosovo en 2000(Mitrovica),
  Je te souhaite Bon courage ainsi qu'a tous les Albanais...
  • nico_le_king Më 20/04/2007
  je ne parle pas du tout albanais et je n'y comprends rien masi sur mon site, je n'ai jamais eu d'albanais de albanie si tu pourrai venir, tu sera le premier albanais.
  http://www.e-monsite.com/jeuxvideopc/accueil.html
  • Mr.Daci Më 03/04/2007
  Pershendes perzemersisht kusheririn tim qe ka krijuar kete site dhe i uroj gjithe te mirat ne cdo hap te jetes. Kusho, e kemi ne gjake diturine dhe shkollimin, te trazhguar brez pas brezi, prandaj jam i sigurt se Shqiperia ka nevoje shume per aksionet tona qe do te jete gjithmone te forta dhe te fuqishme ne sherbim te kauzes shqiptare. Frasheri i Permetit na ka dhuruar figura te ndritura, kurse Sllove ( Daci) po i dhuron dricimin Shqiperise ashtu si Promoteo njerezimit
  • Mr.Daci Më 03/04/2007
  Pershendes perzemersisht kusheririn tim qe ka krijuar kete site dhe i uroj gjithe te mirat ne cdo hap te jetes. Kusho, e kemi ne gjake diturine dhe shkollimin, te trazhguar brez pas brezi, prandaj jam i sigurt se Shqiperia ka nevoje shume per aksionet tona qe do te jete gjithmone te forta dhe te fuqishme ne sherbim te kauzes shqiptare. Frasheri i Permetit na ka dhuruar figura te ndritura, kurse Sllove ( Daci) po i dhuron dricimin Shqiperise ashtu si Promoteo njerezimit

Shkruani një mesazh në librin e vizitorëve