Libri i Përshtypjeve

44 mesazh(e) në librin e miqve

Mirë se erdhët, ju lutem lini përshtypjet tuaja rreth webfaqes tonë në këtë libër përshtypjesh.

Faleminderit! Sourire
  • MOUNA Më 11/12/2009
  JE SUIS CELLE QUI A 2CRIT LE MESSAGE CI DESSOUS M4EXUSUS
 • Bonjour
  De passage sur votre site, cela me fait plaisir de revenir vous voir, heureusement qu'il y a les traductions
  Cela fait longtemps, donc une pensée fait toujours plaisir
  Bonne continuation
  Amicalement Odalamour (Sonya.G)
  • Eda Më 04/09/2009
  Përshëndetje!
  Rastësisht duke lexuar ne faqen e Studios Ligjore "Daci", zbulova këtë 'thesar diturie' në kuptimin e vërtetë të fjalës.
  Ju falenderoj për puën dhe idetë e shpalosura dhe ju uroj suksese.
 • Salut !

  Félicitation pour ton site qui est de très bonne qualité.
  Merci aussi pour toutes tes astuces et ta gentillesse sur le forum.
  Je te souhaite une bonne continuation.

  A bientôt !
 • Merci beaucoup pour ton code qui ma servis a faire partager sur facebook etc....et bravo pour ton site qui a l'air tres instructif
  L'albanie je ne connaissais pas tant que ca c'est super sympa pour ceux qui aiment découvrir...@@@+++

  http://odalamour.e-monsite.com/
 • Pergezoj kolegun tim per kete faqe te mrekullueshme, e cila eshte shume e pasur me materiale. Nje website i mire per profesionist. Urime
 • E mrekulluehme kjo webfaqe dhe me te mrekullueshme po e bejkan ata qe po shkrujn fjale e fjali te bukura ju pershendese www.avdi-tafilaj.piczo.com
  KLINË
 • Vendi i duhur per te njohur femrat Shqiptare neper bote http://www.
 • Duke hulumtuar rastësisht në internet, e hapa këtë faqe, vërtetë ishte e pasur, ku gjeta shumëçka nga lëmia profesionale. Andaj, ju falëndëroj për këtë hapësirë të pasur me tema shumë interesante dhe me shumë interes për të gjithë ata që janë të etur për t'i thelluar dijet.
  Shumë respekt nga Vlora B.
  Klinë, 22.12.2008
  • studentja Më 27/11/2008
  pershendetje nga shkupi dhe perurime per ket web faqe se me te vertet ka tema shum interesante qe na nevoiten neve tung tung
  • Lisa Më 29/05/2008
  Bonjour à toi,je vais bien,un peu occupé à mon jardin,mon mari sera opéré vendredi(rien de grave)contente d`avoir de tes nouvelles et toi tout va bien de ton côté?bonne journée à toi! (merci pour le message laissé dans le forum)
  • AlbanezuL Më 27/05/2008
  Se pari pergezime per forumin...kishte tema te qelluara dhe qe vertet duhen te diskutohen me shume nga te rinjet...o ne nje teme o ne tjetren cdonjeri e gjen veten! Suksese!
 • Forumi : http://studenti.forum-2007.com
  • philosopher Më 22/05/2008
  On behalve of Law students of all England, I wish you good luck
 • Thank You very much for your visit philosofer ! I too wish you good luck everywhere !

Shkruani një mesazh në librin e vizitorëve