Libri i Përshtypjeve

Mirë se erdhët, ju lutem lini përshtypjet tuaja rreth webfaqes tonë në këtë libër përshtypjesh.

Faleminderit! Sourire

45 mesazh(e) në librin e miqve

 • 1 Putinfript (website) Më 20/06/2020

  Putin - excel training - https://www.youtube.com/c/ExcelStore excel training excel courses excel lessons sql training sql courses sql lessons

 • 2 Maliq Më 14/06/2015

  Faqe e qelluar!

 • 3 Ansie rima (website) Më 05/11/2014

  Keni nje faqe fantastike ju pergezoj

 • 4 entela Më 06/06/2012

  Pergezime ! nje faqe mjaft e vlefshme dhe interesante .

 • 5 Emi Më 24/07/2011

  pershendetje ,, ju pergezoj per ket web faqe suksese ,, me respekt nga une Emi

 • 6 Lejla Më 17/06/2011

  A mund të publikoni testet e arritshmërisë të klasave të 9-ta të viteve të kaluara ?
  Sa për faqen mua më pëlqen shum!

 • 7 flavia Më 29/05/2011

  ku mun d te lexoj nepermjet internetit

 • 8 webmaster Më 29/05/2011

  @flavia
  Çka dëshironi të lexoni?

 • 9 sara Më 26/03/2011

  Pershendetje me te vertet qenka nje web per tu vlersuar ju pergezoj dhe sukses

 • 10 Mutuelle (website) Më 24/02/2011

  Shumë e bukur juaj faqen tuaj te internetit!

 • 11 marsi Më 07/02/2011

  urime per wepsite na kenaqet me iformac

 • 12 emi (website) Më 17/03/2010

  Nje website i mire. Urime

 • 13 Av.Genci (website) Më 21/02/2010

  Pershendetje koleg. Ndihem i mahnitur nga shumllojshmeria e informacionir dhe permbajtja e faqes suaj te internetit. Urime dhe eshte kenaqesi qe kete faqe e gjeje te nje kolegu im. Av.genci ismaili do te kem keanaqesine te kontaktoj dhe shkembejme mesazhe t e ndersjellta. per informacion mund te dergosh edhe mesazhin tuaj. Av.Genci

 • 14 Më 08/02/2010

 • 15 donche Më 07/02/2010

  Ju lumt per kete webfaqe kaq te rendesishme per te gjith jeni te shkelqyeshem

Shkruani një mesazh në librin e vizitorëve