Créer un site internet

PROMOVOHET LIBRI “SKËNDREBEU I VËRTETË” I AUTORIT FATOS DACI .

Nga 21/03/2009 deri më 10/05/2009

Add to calendar

Shqipëri - Tirana

Përshëndetje !
Sapo u promovua me sukses në sallën e Muzeut Historik Kombëtar, këtu në Tiranë, libri "SKËNDERBEU I VËRTETË", me autor z. Fatos Daci.
Pjesëmarrja ishte masive nga Shqipëria dhe jo vetëm, salla ishte plot e përplot dhe gjithçka shkoi në një atmosferë perfekte.
Tashmë, librin mund ta gjeni në çdo librari...Smiley

http://juridiksi.e-monsite.com

Shqipëri Tirana
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment