Studente di giurisprudenza
Studente di giurisprudenza

Redon Makashi - Al Pazar 18 Qershor 2013

Redon Makashi - 25 vjet në shërbim të dashuris. Ky një titull i përshtatshëm për atë i cili i shkruan i këndon dashuris. Disa të tjerë duket se gjejnë kujtime të lumtura në muzikën e kantautorit dhe mirë i balancuar, një njëri me pjesë të madhe të humorit dhe vet distancës. Gjithashtu i pajisur si tregimi dhe koha. Ashtu si njerzit jetojn kohën, këngët e tij kanë jetën e tyre dhe shumë vet e unike. Ato rriten, marrin shtigje e disa prej tyre janë parë e dëgjuar më shumë se të tjerat, dhe përfundimisht të pavdekshme!

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!