AL PAZAR, sot ne Vizion Plus - Vizion Plus - News - Lajme

http://www.vizionplus.tv/
https://www.facebook.com/albanianpazar
https://www.facebook.com/vizionplustvpage
Show i humorit, Al Pazar rikthehet sonte ne Vizion Plus.
Nen drejtimin e Agron Llakaj dhe stafit te aktoreve skena e Al Pazar premton vijim te humorit me batuta dhe personazhe qe do ta bejne mbremjen e te shtunes me shume argetuese. Llakaj, si personazh kryesor i ketij spektakli tregon se çdo te kete te re ne Al Pazar.
Bashke me Llakaj, spektakli vjen nen regjine e Arjan Çuliqit, i cili shprehet se linjat e show-t jane te njejta me ato te sezonit te shkuar, por duke sjelle nje frymemarrje te re ne disa prej elementeve.
Edhe pse gjithcka duan t'ia lene surprize premieres, autoret zbulojne te ftuaren e kesaj te shtune, kengetaren e njohur Eli Faren. Per te therat, si skecet, emocionet dhe batuten origjinale te Agron Llakajt, Al Pazar rinis sonte nga ora 21.00, e cdo te shtune mbrema.

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!