Shyhrete Behluli LETËR NGA PARAJSA (I ABORTUARI)

Teksti dhe muzika: Fatmir Muja, Orkestroi: Rrahman Kryeziu (2005)
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento