Argjend & Flori Lloga ft Shqipe Kastrati - Gurmbeti 2012

Muzika: Argjend dhe Flori Lloga Teksti: Xhevat Limani Orkestrimi: Vullnet Ibraimi (SD MAX Production)

Nessuna nota. Siate i primi a dare!