Shaqir Cervadiku-Bektesh Halitit Xhelal Hajdes-Toni dhe Selajdin Mullabazit-Mici

Shaqir Cervadiku këngë kushtuar dëshmorëve që dhan jetën për lirin e Kosovës.
Bektesh Halitit Xhelal Hajdes-Toni dhe Selajdin Mullabazi-Mici
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento