Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati & Shaqir Cervadiku Dy kame ne nje kepuce dhe Rrenagjija

http://www.facebook.com/VizioniLibonia http://www.facebook.com/OnAirMusic Publishing : Vizioni & Libonia All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia

Nessuna nota. Siate i primi a dare!