Rovena Stefa Live ( 044 281 845 ) ( 049 281 845 ) ( 045 281 845 )

( 044 281 845 ) ( 049 281 845 ) ( 045 281 845 ) Rezervoni gjith Kangtaret e Estrades per Ahengjet tuaja Familiare.. Per ju perkujdeset Estrada Kosovare dhe Menaxheri Elton Mehaj Gjith kangtaret qe jan nga Kosova , Mali i zi , Shqiperia dhe Maqedonia ne i rezervojm...!

Nessuna nota. Siate i primi a dare!