Ritmi i Rruges & DJ Cimi - Queen's (albanian rap of the 90's)

Nje nder kenget e para te grupit Ritmi i Rruges (Memli Krasniqi & Arber Reci) me DJ CIMI'n
rap shqip hip hop nga vitet e 90'ta
Albanian Hip Hop RAP in the 90's
oldschool old school hip hop rap i vjeter shqiptar nga Kosova , i njohur ne Maqedoni Shqiperi Mal te Zi Cameri, Amerik dhe Evrop: Zvicer, Gjermani, Austri dhe Suedi

e ndegjuar edhe ne Vitin 2013
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento