Créer un site internet

Rezarta Shkurta & Vedat Ademi " Dua te iki larg "

Intro Rezarta:
Ne rruge pa kthim
Po eci sdi se ku
Dua te iki larg

s1: Rezarta:
Nuk e di ti cdo te thote t'jesh
E genjyer
Cfare mendoje ne krahet e saj
S'te njoh me
Pse kerkon te kthehemi tani

Vedati:
Ishte nje moment
Ndodhi nje her ne jet
Ishte faji im

Rezarta:
Falje sdo te ket
(Kur) me tjeter je
Ta mendoje mire ...

ref:
Po ta kthej kohen pas per ty
A do ishim vertet kaq larg?
Po ta kemi nje mundesi te dy
Per kujtimet qe ne lam pas

S 2: Vedati:
Ky eshte nje gabim dhe po vuaj fajin
Rezi- Po smjafton kjo per mua
Vedati-ajo nuk eshte pjese e imja
Rezi-Me mire te mos e dija
Vedati-Zemer me beso
Ishte nje moment Ndodh nje her ne jet
Ishte faji im
Rezi- Falje sdo te ket, Kur me nje tjeter je
Ta mendoje mire, ska kthim

ref:
Po ta kthej kohen pas per ty
A do ishim vertet kaq larg?
Po ta kemi nje mundesi te dy
Per kujtimet qe ne lam pas

bridge:
ti gjithmon nje rruge e ke
Ne rruge pa mua je
Ti gjithmon nje rruge e ke
koken pas se kthen
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento