Créer un site internet

Produkt 28 - My number one (Official, HD + Lyrics)

Produksioni: Alban Kondi, Edlir Begolli, Texti: Turian Hyska
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

LYRICS:

Rap 1
Një million deshira janë të lidhura me ty
Një million perse janë të lidhura me ty
Se ti je aty , më shikon në sy
Dilema më e madhe që kam është e lidhur me ty
Okay, jam I shkathët shprehem mirë me muzik
Okay , jam me ty dhe më zhduket cdo frikë
Okay , nuk them se je një muzë, je më shumë se aq
Je në krahet e mi dhe kur ndodh një mekat
Je e thjeshtë je e bukur ,je e qetë je e mirë
Je femra që unë dua , më bën të ndihem mirë
Më zgjonë ditën ti dhe mengjesi në shtrat
Nuk ngopem së thëni me ty ndihem me fat
Dhe kur bën si amerikan ( hey baby hey )
Ti ke energji krejt ( je si Jessy j )
Buza jote më shijon ,trupi yt nuk më vel
Më pelqen më shumë vokali jot si Adele
Nese ka billboard ti do ngelesh number one
Para teje dhe beatles-at ranë
Ndaj ti mbylli syt se verdall nuk ka njeri
Alkol det diell dhe dashuri :D

Refreni
can you really love me, love me for tonight
can you really love me, love me for a ëhile
can you really love me, love me for some time
can you really love me do you love me ( x2)

Rap 2
Nuk du ta them anglisht po ti je special
Nuk është se jam stilist po ti je fashion
Nuk di të jem piktor po ti mbetesh ikon
E nuk është se jam poet dhe pse dellin ma zgjon
E kam hobi gjuetin e më dukesh si sorkadhe
Si kotele e vogël përkedhelesh në divane
Nuk jam as rregjizor po ti je filmi jetës sime
Ti je frymëzim akord piano e kengës sime
Mbeta Piter Pan , xhepat mbushur plot me endra,
Të puth të përqafoj se për ty ma ka enda
Thonë kanë ikur kohet e dashurive të sinqerta
Romantiku I fundit jam, të dergoj akoma letra
Ahah Ne të dashurës I kendonim dikur ,
dedikime të sinqerta Zhgarrativitur në cdo mur
se jetojmë në botë të vrazhdë ku smbarojnë cmenduritë,
ku të mbysin pasiguritë dhe ku lindin marrëzitë
ku njerëzit sdinë të duan , ku njerezit vetëm flejnë
shesin emocione dhe askund veten se gjejnë
ndaj rrimë në botën tonë zemër kemi shpirtin e lirë
vec me kufje në vesh dhe me pak muzikë të mirë

Refreni
can you really love me, love me for tonight
can you really love me, love me for a ëhile
can you really love me, love me for some time
can you really love me do you love me ( x2:)

Pjesa e 3
Kohë të tëra ne kalojmë të dy në telefon
Mund të rri të shoh në sy gjithë jetën vetëm ta besoj
Atje lart të kam një zot , si dhuratë të solli ty
Mos mendo se një mengjes të jetës tende nuk do jem aty

Refreni
can you really love me, love me for tonight
can you really love me, love me for a ëhile
can you really love me, love me for some time
can you really love me do you love me (x3)
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento