Noizy - Ke Ngju Per Mu (Official Video-Mixtape)

https://www.instagram.com/ZiniZin
Lyrics by : Noizy
Mix/Master by : A-Boom
Mixtape : The Hardest In The Market
OTR RECORDS 2014
Facebook : https://www.facebook.com/NoizyReal

Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen,
Po du me t'hanger - deri sa ta hupsh vedijen,
Ke ni per mu - n'shtrat jam I sukses'shem,
Dhe Kur t'shoh ty bohem hala ma I etshem,

N'syt e tu n'syt e tu e shoh gjith vjeshten,
Dangerous eyes dangerous jeten,
Ja nis tu qesh Kur vazhdon me u desh,
Se krejt jam habit Edhe goja mu ka mek,

Like Linjat e trupit Si kola,
Jam lidh per rreth saj sikur t'jem anakonda,
Nope nah nuk ka shpetim,
Une jam gjahtar dhe ti - ushqimi Im,

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin,

Chorus:
We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather,

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin,
Smund tju flasesh n'telefon sepse un tkam ardh shum afer,
I rrshqethet trupi se her ja preki qafen,
Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten,

Koha esht e cmuar ket qe kena esht speciale,
Nese ki besim n'zot besom se kto jan fjal rreale,
thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht,
Me t'then drejten jam zhgenjy pak qe besova do,

Por Kjo zdo t'thot skam n'djenja biles kam ma shum se tjeret,
Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era,
Jan ndjenjat e Mia t'perzira me emocione,
Kur m'kujtohen do momente mkujtohen pozicione,

Chorus:
We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather,

Outro
Jena vec na - dhe tjer nuk Ka,
Me t'thon drejten as zdu ti njoh,
Se kur te kam Ty - kam Gjithcka,
Ti je bota qe me rrethon,
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento