Nikollë Nikprelaj - Gjoni e Agroni

© http://nikollenikprelaj.info
© http://youtube.com/NlKPRELAJ

Këngë për Agronin dhe Gjon Gjekë Lucaj

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!