Doli goca ne penxhere - E.Toska, M. Halili, P. Simaku&Thuaja rini P.Simaku Rissmix

kenga "doli goca ne penxhere" e miksuar me tre versione kengetaresh nga Eglantina Toska, Merita Halili dhe Parashqevi Simaku & kenga "thuaja rini"(titullin e vertet nuk e di :P)) nga Parashqevi Simaku per qefin tuaj por edhe per qefin tim: RissMix
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento