***Mahmut Ferati***Fitim Latifi***Fadil Kryeziu***

Fitim Latifi 076 306 15 55 Lozanë, Per Dasmat apo ahengjet tuaja ju ofrojme:Zerim Profesional si dhe muzike me kengetaret qe ju doni...
Festa e 3 vjetorit te pavaresise se Kosoves ne Delemont te Zvicres me 19.02.2011
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento