LEDINA CELO & PANDI LACO - Një flutur, 100 VJET MUZIKE

Nata 10 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento