‪PROMO‬ OXYGEN 23.01.2016 ora 20:15 në KTV

Të ftuar :
Labinot Tahiri - Këngëtar
Kuiz : Aleanca Franceze - Laure Guyot, Fjolla Veliu, Kushtrim Jakupi, Flamur Mangjolli, Florin Lata dhe Kastriot Behrami
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Commenti

  • berkey

    1 berkey Il 28/11/2020

    Hi there, its fastidious paragraph regarding media print, we all be aware of media is a impressive source of facts.|

Aggiungi un commento