Studente di giurisprudenza
Studente di giurisprudenza

YLLKA KUQI & KASTRIOT TUSHA - Skam ce dua pasurinë, 100 VJET MUZIKE

Nata 10 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!