Studente di giurisprudenza
Studente di giurisprudenza

Kastriot Tusha - Vitet ikin tutje

Serenate korcare nga Kastriot Tusha
Txt
Mora kitaren shoke
dhe nisa kengen time,
ta pime kete gote
me shoket dhe shoqerine

Se vitet ikin tutje
Dhe ikin nje nga nje
Se vajzat behen plaka
Rinia jo nuk vjen me

Rroku rrokullisni kadet
beni qejfin tamam
Se qejfi eshte i embel
Nuk blihet moj me para

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!