Kastriot Tusha - Marga ime

Kenga dhe KOLONA ZANORE nga filmi shqiptar "TE SHOH NE SY"
Kompozim nga ALEKSANDER LALO kushtuar bashkeshortes se tij MARGA.
  • 1 voto. Media di 5.00 su 5.

Aggiungi un commento