Gezuar vitin e ri 2009 - vitet ikin tutje - Kastriot Tusha ? - RissMix2009

http://www.albaniaforum.altervista.org/Multimedia/ http://www.albaniaforum.altervista.org Gezuar vitin e ri 2009 si per rast festash ju uroj te gjitheve Gezuar Vitin e Ri 2009 dhe te jete nje vit sa me i mbare per te gjithe ju!!!

Nessuna nota. Siate i primi a dare!