Këndojnë Ilir Shaqiri dhe Blerim Shala

Apel për zbardhjen e fatit te Heroit Kombëtar Ukshin Hoti http://www.facebook.com/pages/Ukshin-Hoti/99235476095?ref=search&sid=1595878375.685804067..1

Nessuna nota. Siate i primi a dare!