Ilir Shaqiri Arben Haliti

I kerkova vargjet dege e maja lisash .. I kerkova tingujt ne shkelqime plisash.. Dua te nxjer kengen,zemren nga krahnori ,Per ty o yll drite deshmor i ketij kombi Nene moj lokja ime ,ju shoke mos me qani me gjak djalerie ringjallet vatani Dua nji dritare atje poshte tek varri me flamur mbulue nje kenge shqiptari.. Atje nball te luftes zemer zjarr pelciti Plumb ne goje te pushkes eshte Arben Haliti Le te jehoje kenga mbi shkrepa dhe gurre .O Arben Haliti je shqipe nFlamur.. Plot dy vjet ne ender po i kaloj malet,zemra permbi maja ne cdo pellemb me ndalet. Dua te nxjer kengen,zemren nga krahnori ,Per ty o yll drite deshmor i ketij kombi Nene moj lokja ime ,ju shoke mos me qani me gjak djalerie ringjallet vatani Dua nji dritare atje poshte tek varri me flamur mbulue nje kenge shqiptari.. Atje nball te luftes zemer zjarr pelciti Plumb ne goje te pushkes eshte Arben Haliti Le te jehoje kenga mbi shkrepa dhe gurre .O Arben Haliti je shqipe nFlamur.. Atje nball te luftes zemer zjarr pelciti Plumb ne goje te pushkes eshte Arben Haliti Le te jehoje kenga mbi shkrepa dhe gurre .O Arben Haliti je shqipe nFlamur..

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento

Stai utilizzando un software AdBlock, che blocca i captcha pubblicitari utilizzati su questo sito. Per poter inviare il tuo messaggio, disattiva AdBlock.