Ilir Shaqiri - Amaneti

Foto dhe gjirime nga demonstrata e 10 shkurtit 2007, ku rane dy deshmore dhe mbi 80 shqiptar u plagosen, vetem pse kerkojne liri dhe VETEVENDOSJE.

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!