Créer un site internet

Ertila Koka - Haroje Haroje ti dashurine. - Live ne Kaon Brwhouse.

Kjo është një ndër serenatat korçare e risjellë nga Ertila Koka (Kanto) dhe Alban Xhomaqi (Instriment), live ne Brewhouse Kaon
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento