K Ismajli & D Gjergji O more pllumb

Kenga e Dava Gjergji dhe Kadri Ismajlit e realizuar ne studion e Shpetim Saraçit
ne Tiran viti 1998
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento