Studente di giurisprudenza
Studente di giurisprudenza

Dava Gjergji - Kthenaj djemt tanë

Këngë kushtuar të zhdukurve nga Kosova dhe vuajtjeve të familjeve të tyre. Këngë shuuuuumë e mirë. E inçizova sot nga RTK-ja.

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!