Enca Haxhia Covering Dafina Zeqiri

I Looooove Duffye shuuum shuum ! Eshte kengetarja ime e preferuar shqiptare,and her songs are just amazing. Coveri im pare shqip,nje mashup I vogel I Tonight-Amazing Girl-My Swag :) Gjithashtu First time doing rap on youtube :D :S Shpresoj t'ju pelqeje Love Ps.sorry per kualitetin jo shume te mire te audios,dhe per tempin e shpejte :P Facebook : http://www.facebook.com/encamusic Twitter : http://www.twitter.com/encahaxhia Instagram : #EncaHaxhia

Nessuna nota. Siate i primi a dare!