Studente di giurisprudenza
Studente di giurisprudenza

artiola toska''Napoloni''HAREM SHQIPTAR'live

Per cfardo lloi informacioni mund te na gjeni dhe ne FACEBOOK ..http://www.facebook.com/pages/harem-shqiptar/140205365995148 se shpejti me nje mori prej 6000 kenge&valle&tallava vetem SHQIP.. Harem nga te gjith trevat SHQIPTARE ..!!! ju FALEMINDERIT nga cunat e HAREMIT * luli & Koli & Timi

  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!