Afrim Muqiqi

101 Vjetori dhe Dita e Flamurit ne Rotterdam Holand me Afrim Muqiqin, Valon Miftarin dhe Baki Berishen 30.11.2013. 100 % LIVE Ndëgjim te këndshum.
  • Nessuna nota. Siate i primi a dare!

Aggiungi un commento