Guestbook

44 messaggi(o) guestbook

  • Maliq Il 14/06/2015
  Faqe e qelluar!
 • Keni nje faqe fantastike ju pergezoj
  • entela Il 06/06/2012
  Pergezime ! nje faqe mjaft e vlefshme dhe interesante .
  • Emi Il 24/07/2011
  pershendetje ,, ju pergezoj per ket web faqe suksese ,, me respekt nga une Emi
  • Lejla Il 17/06/2011
  A mund të publikoni testet e arritshmërisë të klasave të 9-ta të viteve të kaluara ?
  Sa për faqen mua më pëlqen shum!
  • flavia Il 29/05/2011
  ku mun d te lexoj nepermjet internetit
  • webmaster Il 29/05/2011
  @flavia
  Çka dëshironi të lexoni?
  • sara Il 26/03/2011
  Pershendetje me te vertet qenka nje web per tu vlersuar ju pergezoj dhe sukses
 • Shumë e bukur juaj faqen tuaj te internetit!
  • marsi Il 07/02/2011
  urime per wepsite na kenaqet me iformac
  • emi Il 17/03/2010
  Nje website i mire. Urime
 • Pershendetje koleg. Ndihem i mahnitur nga shumllojshmeria e informacionir dhe permbajtja e faqes suaj te internetit. Urime dhe eshte kenaqesi qe kete faqe e gjeje te nje kolegu im. Av.genci ismaili do te kem keanaqesine te kontaktoj dhe shkembejme mesazhe t e ndersjellta. per informacion mund te dergosh edhe mesazhin tuaj. Av.Genci
  • Il 08/02/2010
  • donche Il 07/02/2010
  Ju lumt per kete webfaqe kaq te rendesishme per te gjith jeni te shkelqyeshem
  • Il 11/12/2009
  c'est un travail qui est très organisé et très planifié , j'aimerais bien avoir un site comme ceci merci très , j'aimerais bien recevoir vos opinions sur mon site en cours de construction "asselema" et j'aurai l'honeur de vous accepter et votre inscription et vos commentaires

Scrivere un messaggio nel guestbook

Stai utilizzando un software AdBlock, che blocca i captcha pubblicitari utilizzati su questo sito. Per poter inviare il tuo messaggio, disattiva AdBlock.