Vesa Luma, Stefi dhe Endri Prifti - Shqiperi o nena ime / Xhamadani vija vija

Vesa Luma, Stefi dhe Endri Prifti - Shqiperi o nena ime / Xhamadani vija vija
Per me teper video, abonohuni(subscribe) ne kanalin tone ne youtube: http://www.youtube.com/user/vgmts

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !