Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

KONCERTE SHQIPTARE NE GREQI-VERA LACI-LABERI MOJ LABERI-LIVE-ORGANIZUAR NGA LUAN MIHA-13/10/2012

KONCERTE SHQIPTARE NE GREQI
Koncert organizuar nga Luan Miha,me rastin e 100 Vjetorit te Pavaresise dt.13 Tetor 2012 ne PIREA-ATHINE
Marin pjese yjet e muzikës popullore shqiptare;
YLLI BAKA, VERA LACI, BLERTA AGOLLI, ILIR SUKU(LIKJA) si dhe klarinetisti i mirënjohur ARTAN COBO .ne kitare Maksi Kuci
kamera VASIL TEREZIU

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !